• Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

    Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

  • Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

    Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

  • Mechatronik

    Technik Mechatronik

  • Mechatronik

    Technik Mechatronik

  • Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

    Technik Elektronik - Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

  • Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

    Technik Elektronik - Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

  • E-sport i grafika w wirtualnej rzeczywistości

    Fototechnik z innowacją: E-sport i grafika w wirtualnej rzeczywistości

  • Fotograf

    Fotograf

  • Technik geodeta

    Technik geodeta

  • Technik geodeta

    Technik geodeta

  • drukarz

    Chcesz mieć dobrze płatną pracę zostań drukarzem

  • drukarz

    Drukarz

  • Mechanik monter maszyn i urządzeń

    Mechanik monter maszyn i urządzeń

  • Elektronik

    Elektronik

  • Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

    Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

  • XLII OOWEE ZSPRUS

    OOWEE

  • Technik automatyk

    Technik automatyk - Nowość!!!

  • Technik automatyk

    Technik automatyk - Nowość!!!

  • Mechatronik

    Mechatronik

  • Mechatronik

    Mechatronik

  • Mechatronik


Klasy i wychowawstwa

w roku szkolnym   2020/2021

Klasa

Wychowawca

kierunek

Technikum nr 11

I cT

p. Grażyna Kamkow

technik fotografii i multimediów

I fT

p. Grażyna Tatarek

technik mechatronik

I b/eT

p. Renata Wojciechowska

I bT - technik fotografii i multimediów

 I eT – technik elektronik

II a/mT

p. Aleksandra Zbroszczyk

II aT - technik automatyk

II mT - technik mechatronik

II b/dT

p. Agnieszka Świerczyńska

II bT - technik fotografii i multimediów

II dT - technik procesów drukowania

II e/gT

p. Magdalena Wójcikiewicz

II eT - technik elektronik

II gT - technik geodeta

II cT

p. Anna Przygoda

technik fotografii i multimediów

II fT

p. Robert Smolich

technik mechatronik

II a/eG

p.Jadwiga Terejko

II aG - technik automatyk

IIeG - technik elektronik

II b/gG

p. Michał Przygoda

II bG - technik fotografii i multimediów

II gG - technik geodeta

II cG

p. Aleksandra Jamrożkiewicz

technik fotografii i multimediów

II fG

p. Aneta Wiśniewska

technik mechatronik

III cT

p. Ilona Muś - Malicka

technik fotografii i multimediów

III bT

p. Izabela Kłosowska - Wazia

technik fotografii i multimediów

III e/gT

p. Bożena Gajewska

III eT - technik elektronik

III gT - technik geodeta

III fT

p. Agata Tasarz

technik mechatronik

IV cT

p. Barbara Tryba

technik fotografii i multimediów

IV e/gT

p. Irena Cichecka

IV eT - technik elektronik

IV gT - technik geodeta

IV fT

p. Anna Bajor

technik mechatronik

Branżowa Szkoła I stopnia nr 9

I d/f

p. Izabela Wypych Staszewska

I d - drukarz offsetowy

I f - mechatronik

II d/m/e

p. Rajmund Czechowski

I d - drukarz offsetowy

I m - mechanik monter maszyn i urządzeń

I e - elektronik

II d/e/m

p. Waldemar Luks

I d - drukarz offsetowy

I e – elektronik

I m - mechanik monter maszyn i urządzeń

 

III d/f

p. Anna Kucharska - Badeńska

II d – drukarz

II f - - mechatronik