• Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

    Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

  • Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

    Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

  • Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

    Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

  • Technik chłodnictwa i klimatyzacji

    Technik chłodnictwa i klimatyzacji - Nowość!!!

  • Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

    Technik Elektronik - Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

  • Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

    Technik Elektronik - Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

  • Mechatronik

    Technik Mechatronik

  • Mechatronik

    Technik Mechatronik

  • E-sport i grafika w wirtualnej rzeczywistości

    Fototechnik z innowacją: E-sport i grafika w wirtualnej rzeczywistości

  • Fotograf

    Fotograf

  • Technik geodeta

    Technik geodeta

  • Technik geodeta

    Technik geodeta

  • drukarz

    Chcesz mieć dobrze płatną pracę zostań drukarzem

  • drukarz

    Drukarz

  • Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

    Monter Elektronik - Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

  • Operator maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej

    Operator maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej

  • Mechanik monter maszyn i urządzeń

    Mechanik monter maszyn i urządzeń



KOŁA ZAINTERESOWAŃ

DZIAŁAJĄCE W ROKU SZKOLNYM 2017 / 2018

 

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych

Prowadzący

Termin

 

KOŁA SPORTOWO – REKREACYJNE

 

SKS piłka koszykowa, nożna

 

R. Czechowski

czwartek   godz. 14.20

SKS piłka siatkowa chłopców

 

W. Luks,

czwartek godz. 15.15

SKS piłka siatkowa dziewcząt

G. Kamkow

wtorek godz. 15.15

 

SKS tenis stołowy

 

I. Wypych

środa godz. 16.00

Koło kulturystyczne

W. Luks

czwartek godz. 15.15

 

Koło taneczne

B. Tryba

I. Wypych

środa  14.30

poniedziałek 16.00

Koło cheerliderek

I.Wypych

poniedziałek godz. 16.00

 

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

 

Koło teatralne

I. Cichecka,   G.Tatarek  R.Wojciechowska

cały rok według potrzeb

Koło informatyczne

B. Nowak

wtorek

godz.15.15 – 16.00

Koło elektroniki praktycznej

S. Jędrzejczyk

E. Iskra

piątek godz.16.15

czwartek godz.16.15

Koło matematyczne

 

B. Gajewska

czwartek godz. 14.30

Koło historyczne

 

R.Smolich

wtorek

godz. 15.45 -16.45

Szkolne koło opiekuna zabytków

K.Rorat

poniedziałek

godz. 15.15 – 16.00

Szkolne koło TPD

 

B. Gajewska

cały rok według potrzeb

Koło reportersko - fotograficzne

K. Grzyb

K.Pawlik

 

piątek  godz.11.45 – 12.30

Szkolne koło krajoznawczo – turystyczne

B. Tryba, K Rorat

cały rok według potrzeb

 

Koło biblijne

s. Bonawentura

poniedziałek

 godz.15.15 – 16.00