• Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

    Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

  • Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

    Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

  • Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

    Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie

  • Technik chłodnictwa i klimatyzacji

    Technik chłodnictwa i klimatyzacji - Nowość!!!

  • Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

    Technik Elektronik - Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

  • Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

    Technik Elektronik - Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

  • Mechatronik

    Technik Mechatronik

  • Mechatronik

    Technik Mechatronik

  • E-sport i grafika w wirtualnej rzeczywistości

    Fototechnik z innowacją: E-sport i grafika w wirtualnej rzeczywistości

  • Fotograf

    Fotograf

  • Technik geodeta

    Technik geodeta

  • Technik geodeta

    Technik geodeta

  • drukarz

    Chcesz mieć dobrze płatną pracę zostań drukarzem

  • drukarz

    Drukarz

  • Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

    Monter Elektronik - Elektroniczne systemy pojazdów samochodowych

  • Operator maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej

    Operator maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej

  • Mechanik monter maszyn i urządzeń

    Mechanik monter maszyn i urządzeń



Nazwisko i Imię

Nauczany przedmiot

  1.  

Bajor Anna

język niemiecki

  1.  

Bociąga Małgorzata

przedmioty zawodowe - fototechniczne

  1.  

Cichecka Irena

język polski

  1.  

Czechowski Rajmund

wychowanie fizyczne

  1.  

Ćwiakowska Krystyna

matematyka

  1.  

Frąszczak Ewa

religia

  1.  

Gajewska Bożena

matematyka

  1.  

Grzyb Konrad

 

przedmioty zawodowe - fototechniczne

  1.  

Iskra Eligiusz

przedmioty zawodowe - elektroniczne

  1.  

Jędrzejczyk Sławomir

przedmioty zawodowe – elektroniczne i mechatroniczne

  1.  

Kamkow Grażyna

wychowanie fizyczne

  1.  

Kłosowska-Wazia Izabela

język angielski

  1.  

Kornatka Katarzyna

pedagog szkolny

  1.  

Kozerski Wiesław

fizyka

  1.  

Ks. Woźniak Michał

religia

  1.  

Kucharska-Badeńska Anna

 

przedmioty zawodowe - fototechniczne

  1.  

Luks Waldemar

wychowanie fizyczne

  1.  

Mazurek Elżbieta

podstawy przedsiębiorczości

  1.  

Muś – Malicka Ilona

chemia

  1.  

Nadstazik Marcin

 

przedmioty zawodowe - elektroniczne

  1.  

Nowak Bogusław

informatyka, przedmioty zawodowe - mechaniczne

  1.  

Pawlik Kamil

 

przedmioty zawodowe - fototechniczne

  1.  

Przygoda Anna

przedmioty zawodowe - fototechniczne

  1.  

Przygoda Michał

przedmioty zawodowe - geodezyjne

  1.  

Ptak Paweł

przedmioty zawodowe – elektroniczne

  1.  

Pucek Lidia

 

biblioteka szkolna

  1.  

Rataj Dariusz

 

przedmioty zawodowe - fototechniczne

  1.  

Rorat Krzysztof

historia

  1.  

Smolich Robert

historia

  1.  

Szwalska Jolanta

przedmioty zawodowe - fototechniczne

  1.  

Świerczyńska Agnieszka

biologia

  1.  

Tasarz Agata

język niemiecki

  1.  

Tatarek Grażyna

język polski

  1.  

Terejko Jadwiga

 

przedmioty zawodowe - elektroniczne

  1.  

Tryba Barbara

geografia, przedmioty zawodowe - fototechniczne

  1.  

Trzepizur Mirosława

przedmioty zawodowe - geodezyjne

  1.  

Wadowska Małgorzata

biblioteka szkolna

  1.  

Wiśniewska Aneta

matematyka

  1.  

Wojciechowska Renata

język polski

  1.  

Wojciechowski Jerzy

przedmioty zawodowe - mechaniczne

  1.  

Wójcikiewicz Magdalena

przedmioty zawodowe - geodezyjne

  1.  

Wróbel  Joanna

język niemiecki

  1.  

 Wypych-Staszewska Izabela

wychowanie fizyczne

  1.  

Zbroszczyk Aleksandra

język angielski

  1.  

Zjawiony Marcin

przedmioty zawodowe - mechatroniczne

  1.  

Zwolińska Aneta

przedmioty zawodowe – geodezyjne